4.5 5 1206
Circus Day

Nur Noch

{{CountDown.hours}}
{{isMobile ? 'St.' : 'Stunden'}}
:
{{CountDown.minutes}}
{{isMobile ? 'Min.' : 'Minuten'}}
:
{{CountDown.seconds}}
{{isMobile ? 'Sek.' : 'Sekunden'}}
+

Od {{'1396' | roundForeignPrice}} 49.283,00 Kč za osobu

Playmobil Funpark

 • Včetně ubytování v prémiovém hotelu
 • Snídaně a další služby v závislosti na hotelu
 • Celodenní vstupné do Playmobil Funpark v Zirnfordu
 • Děti do 2 let vstup zdarma

Hrajte si, objevujte a bavte se ve Funparku Playmobil Zirndorf

 • V roce 2018 přivítal park 900 000 spokojených návštěvníků
 • Malí i velcí si mohou vyhrát v různých vnitřních i venkovních prostorách
  o rozloze 90 000 m²                             
 • Pouze v Playmobil Funpark mohou děti potkat jejich oblíbené figurky hrdinů v životní velikosti

Evstupenky obdržíte e-mailem nejpozději 7 dní před příjezdem.

Od {{'1396' | roundForeignPrice}} 49.283,00 Kč za osobu

+ vstupenka + hotel
Show prices

{{usp.text | translate}}

Zábavní park Playmobil Funpark v Zirndorfu

Playmobil Funpark je bezesporu jedinečný zábavní park park svého druhu. Kde jinde se můžete setkat s herními figurkami Playmobil v životní velikosti? Ať už jde o vílu, hasiče nebo piráta – každé dítě si najde svého hrdinu. Malí i velcí se mohou vyřádit na skluzavkách nebo lanových dráhách, které přímo vyzývají návštěvníky parku ke skotačení. Dále na vás čekají neomezené možnosti zábavy v pečlivě navržených tematických světech. Prozkoumejte hlavní atrakce parku, jako je například legendární pirátská loď Playmobil nebo policejní stanice.
 

Návštěvníci zábavního parku Playmobil jsou z něj nadšeni, a chválí ho i na různých recenzních platformách. Lidem se především líbí čistý a udržovaný areál, propracovaný design a velmi příjemný personál, a také chválí tematické oblasti parku. 

Playmobil Funpark získal prestižní ocenění Travellers' Choice Best of the Best.
 

Tematické světy Playmobil Funparku

AktivPark: Vypusťte páru a vydovádějte se na lanech, klouzejte se, skákejte na trampolíně nebo si užijte zábavu při hraní minigolfu. Tak co? Pro jakou aktivitu se rozhodnete?

Farma: Projeďte se po klikaté traktorové dráze, navštivte zoo a najděte si nové **zvířecí kamarády**. Můžete také vyzkoušet, jaký je život na farmě, a dokonce i přiložit ruku k dílu.

Domek na stromě: Kromě Domku na stromě najdete v tomto tematickém světě také dinosaury. Pozor, sahání na dinosaury povoleno! Dále můžete vyzkoušet super lezeckou dráhu a lanový most ve výšce 8 metrů.

Western: Kdo by si rád nehrál na kovboje a indiány? Vydejte se na Divoký západ, rýžujte zlato a zažijte vzrušující westernová dobrodružství!

Policie: Policejní stanice je beze všeho jednou z hlavních atrakcí zábavního parku Playmobil. Najdete zde, mimo jiné, motokárové dráhy, policejní stanici s vězeňskou celou a vyšetřovací fotostěnu. Každé dítě si tak splní svůj sen, stát se panem policajtem. 

HOB-Center: Vnitřní hřiště o rozloze 5 000 m² s prolézačkami a zrcadlovým bludištěm nabízí veškeré možné vybavení, které vybízí k dovádění a objevování. Otestujte svou zdatnost při šplhání po šestimetrových věžích nebo si zajezděte na skluzavkách.

Piráti:  Vydejte se hledat poklad a drahokamy jako praví piráti. V novém pirátské zátoce si můžete hrát, schovávat se nebo se vydat na průzkum celé plochy o rozloze 5 300 m². A samozřejmě nezapomeňte navštívit pirátskou loď Playmobil. 

Rytíři: Kromě skluzavky pro malé i velké nadšence Playmobilu je hrad vznešeného rytíře vybaven různými horolezeckými stěnami. Za prohlídku stojí i vnitřek hradu: tajné chodby, zrcadlový sál a trůnní sál.

Noemova archa: Noemovu archu si návštěvníci užijí především během teplých letních dnů, kdy loď a vodní hřiště nabízí ochlazení. Nejmenší pak ocení pirátskou loď, na které si zajisté užijí nejednu napínavou bitvu.

 

Gastronomie v Playmobil Funparku

Od dovádění si můžete odpočinout hned v devíti podnicích. Kromě klasických pokrmů, jako je pizza, těstoviny nebo hamburgery zde najdete i palačinky nebo třeba zmrzlinu. 

 

Jedinečný zážitek – Playmobil Funpark s hotelem

Zarezervujte si balíček ubytování v prémiovém hotelu a vstup do zábavního parku Playmobil Funpark v Zirndorfu a vyberte si, kolik dnů si zde užijete. 

 


 

 • Včetně přenocování ve vámi vybraném prémiovém hotelu 
 •  Další služby (jako je např. snídaně) v závislosti na hotelu
 • Včetně vstupenek do Playmobil Funpurku, dle vámi zvoleného termínu
 •  Pro děti do 2 let včetně vstup zdarma
 • Adresa: Playmobil Funpark, Brandstätterstraße 2-10, 90513 Zirndorf, Deutschland

Wichtige Information

Aufgrund der jeweiligen Verordnungen der Bundes- und Landesregierungen zur Eindämmung des Coronavirus (Covid-19) kann es aktuell zu Abweichungen im Service / Angebot vor Ort kommen. Bitte informieren Sie sich selbstständig vor der Reise, welche Regelungen aktuell vor Ort greifen und ob Sie anreisen dürfen. Weitere Informationen erhalten Sie vor Ort im Park. Wir danken Ihnen sehr für Ihr Verständnis, auch im Namen der von uns vermittelten Partner.

Další informace:

 • Evstupenky obdržíte e-mailem nejpozději 7 dní před příjezdem.
 • Upozornění: otevírací doba se může lišit. Zákazník je zodpovědný za kontrolu času konání akce.

Storno a změny

Podmínky akce najdete ve Všeobecných obchodních a cestovních podmínkách pořadatele "Wagner Kurzreisen GmbH".

Zájezdy spojené s nákupem vstupenek (např. na muzikály, koncerty, opery) nelze stornovat.

Změny rezervace jsou možné nejpozději 7 dní před vaší cestou. Kontaktujte prosím náš tým zákaznické podpory na adrese info@travelking.cz.
 

Wichtig: In einigen Regionen kann es sein, dass bei Anreise ein Impfnachweis, Genesenennachweis und/oder ein negatives Corona-Testergebnis vorgelegt werden muss (Anreisebedingungen und Gültigkeit des Tests variieren je nach Region). Bitte informieren Sie sich selbstständig vor der Reise, welche Regelungen aktuell vor Ort greifen und ob Sie anreisen dürfen. Aktuelle Reise- und Sicherheitshinweise finden Sie unter anderem hier. Wenn Sie aufgrund der aktuellen Regelungen nicht anreisen dürfen, setzen Sie sich gerne mit unserem Kundenservice in Verbindung.


Organizátor cesty

Odpovědnost organizátora cesty Wagner Kurzreisen.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76
13407 Berlin
Německo

Cesta tam

Pokud cestujete autem zadejte do navigace následující adresu:

Playmobil Funpark
Brandstätterstraße 2-10
90513 Zirndorf
Deutschland

Do zábavního parku Playmobil se dostanete celoročně autobusovou linkou 151 z nádraží v Zirndorfu během několika minut. V letních měsících jezdí do parku také autobusová linka 150. Vystoupíte na stanici Playmobil Funpark. 
 

Volnočasové aktivity mimo zábavní park Playmobil Funpark

Zirndorf se nachází v krásném Bavorsku, nedaleko Norimberku a Fürthu. Objevte centrum Norimberku a navštivte některé z mnoha památek v krásném starém městě s historickými hradbami a červenými taškovými střechami.

Atrakce, které byste si neměli v Norimberku nechat ujít:

 • Norimberský hrad (Kaiserburg)
 • Kostel sv. Vavřince (LorenzKirche)
 • Germánské národní muzeum
 • Krásná kašna (Schöner Brunnen)

Tak na co čekáte? Zarezervujte si váš pobyt v Bavorsku hned teď!